O spoločnosti VANGUARD

HOROLOGISTA ... srdcom a myslením ... prvé bolo nadšenie potom sa dostavil  záujem o všetko súvisiace so svetom tikajúcich zázrakov, všetko malo zrazu okrúhly tvar a menilo sa pred očami na objekty merajúce čas ...
všadeprítomný čas , ktorý nikdy nikto nezastaví, tak ako aj človeka pre ktorého silné nadšenie a odvážne odhodlanie sa stalo zdrojom energie pre zrodenie niečoho výnimočného ...
 
Spoločnosť Vanguard Lion s.r.o. nepíše svoje dejiny a neplánuje budúcnosť s vopred danými cieľmi a limitmi ,  zameriava sa na prítomný okamžik s víziou vybudovať priateľskú atmosféru pre každého kto má zmysel a cit nie len pre presnosť ale  vycibrený vkus  pre detail na ktorý sa zameriavame pri výbere každého unikátneho tovaru,  ktorý ponúkame vo svojej novootvorenej  luxusnej predajni VANGUARD LUXURY WATCH & JEWELLERY so sídlom TWIN CITY C , Mlynské Nivy 14, Bratislava – mestská časť Staré Mesto.
 
Vytvoriť unikát si žiada veľa času a starostlivosti, takýto prístup si zaslúži i každý kto prejaví záujem takýto unikát vlastniť.  
 
Každý zákazník je náš vzácny hosť, veríme že každá návšteva u nás sa stane pre Vás neopakovateľným a príjemným zážitkom!